Žijeme udržateľne?

Spoločenská komunikačná kartová hra so 160 otvorenými otázkami o udržateľnosti, ekológii a zodpovednom živote.

Je vhodná pre dvoch hráčov alebo partiu.

 

 

 

 

Skladom
€24,90
Obrys hranic Slovenskej republiky
Vyrobené na Slovensku
Nie sme len predajcovia, my hry tvoríme.
dve sipky
Rýchle doručenie
Všetky hry máme skladom.
sipky v kruhu
30 dní na vrátenie
Pre jednoduchšie a bezstarostnejšie nakupovanie u nás.

Hra o udržateľnosti, ekológii a zodpovednom živote

 

Predstavte si hru, ktorá vás vtiahne do sveta udržateľnosti, ekológie a zodpovedného života voči prírode.

 

Spoločenská komunikačná kartová hra Žijeme udržateľne? je presne tým, čo potrebujete pre chvíle strávené s rodinou, kamarátmi, priateľmi či kolegami, ktoré vám otvoria oči aj srdce.

 

Hádžete všetko do jedného odpadkového koša?

Alebo idete v separovaní až tak do detailov, že oddeľujete plast a hliníkovú fóliu z blistrov od liekov? Kam až siaha vaša ochota separovať?

Vyhadzujete konzervy do kovového odpadu znečistené zvyškami, alebo ich predtým dáte do umývačky?

 

Čaká na vás 160 otvorených otázok, ktoré zahŕňajú širokú škálu tém súvisiacich s udržateľnosťou a ekológiou. Cieľom hry je povzbudiť otvorenú a úprimnú komunikáciu medzi hráčmi.

 

Spoločenská hra pre dvoch hráčov alebo partiu

 

Nezáleží na tom, či vyhráte alebo prehráte, ale na tom, aby ste sa spolu s ostatnými niečo nové dozvedeli o sebe, vašich blízkych a ich prístupe k životu.

 

Hra Žijeme udržateľne? je ako výlet do tajomného labyrintu našich zvyklostí, kde sa budete smiať, učiť sa a prehlbovať vzťahy so svojimi blízkymi.

 

Otázky sú otvorené - aby podporili diskusiu, povzbudili uvoľnenú atmosféru a dôveru, takže sa môžete tešiť na nezabudnuteľné chvíle, ktoré premenia každý večer na oslavu ochrany životného prostredia a jeho zázrakov.

 

Hra Žijeme udržateľne? prináša spoločenskú zábavu pre všetkých, ktorí chcú žiť ekologickejšie a inšpirovať svoje okolie.

 

Od sebapoznania k sebarozvoju

 

Pohodlne sa usaďte a ponorte sa do fascinujúcej cesty objavovania, ktorá vás prevedie svetom zodpovedného života voči prírode.

 

Žijeme udržateľne? je hra, ktorá sa nestará o to, kto je najrýchlejší alebo najlepší - ide o to, aby ste spolu riešili otázky, ktoré vás inšpirujú k zmene a uvedomeniu si hodnôt v oblasti udržateľnosti a ekológie.

  

Popis a pravidlá hry

 

Hra obsahuje 160 kartičiek s otázkami. Otázky sú rozdelené do dvoch kategórií: “O mne” a “O nás”. Kategória “O mne” je zameraná na Vaše správanie a skutky v oblasti udržateľnosti. Kategória “O nás” sa snaží odhaliť Vaše názory na témy týkajúce sa udržateľnosti.

 

Môžete sa zamerať na jednu kategóriu alebo môžete kategórie striedať.

 

Vytiahnite si otázku z ľubovoľnej kategórie, prečítajte si ju a úprimne a s otvorenou mysľou na ňu odpovedajte. Potom posuňte kartičku ďalšiemu hráčovi tak, aby každý z hráčov postupne odpovedal na vytiahnutú otázku.

 

Dôležité je neprerušovať hráča, ktorý odpovedá a rešpektovať jeho vyjadrenia.

 

Otázky sú navrhnuté tak, aby umožnili hráčom rýchlo sa dozvedieť viac o sebe a svojich spoluhráčoch a o ich prístupe k téme udržateľnosti, ekológie a zachovania zdravého životného prostredia pre ďalšie generácie.

 

Urobte prvý krok smerom k zelenšiemu životu a objednajte si hru Žijeme udržateľne? ešte dnes!

 

 

 

 

Späť do obchodu